«All Ukrainian branch-analytical center» LLC
м. Київ, вул. Гоголівська, 15

від 04.10.2019р.
Директору ТОВ «КСБ»СМЕРШ» Савченку В.І.

Шановний Володимир Іванович!

Повідомляємо Вас про проведення підсумків галузевої аналітики 2019 року, яка проводиться кожного року з метою визначення та відзнаки кращих підприємств галузі, що надають якісні та надійні послуги, відзнаки та розвитку підприємств соціально важливого і стратегічного значення.

Ваша компанія ТОВ «КСБ»СМЕРШ» була розглянута серед діючих компаній галузі (КВЕД 74.60.0) та підприємств малого і середнього бізнесу регіону Харківська обл. За попередніми результатами експертного аналізу організація віднесена до числа рекомендованих та включена в реєстр «Кращих постачальників товарів та послуг 2019 року».

Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємництва Вашу організацію представлено до участі у національній програмі «Вибір споживача 2019». Прийняти участь в Номінації можуть лише рекомендовані або пріоритетні підприємства, які при отриманні відзнаки проходять фінансово-економічний, юридичний та інформаційно-репутаційний аналіз.

Статус «Вибір споживача» підкреслює високу якість роботи і престижність компанії, її значиму роль у розвитку галузі та регіону. Відзнака показує клієнтам та партнерам, що послуги підприємства являються надійними, якісними та пріоритетними для вибору.

Реєстр формується щорічно на основі експертної оцінки комісії Аналітичного центру та за участі головних організаційних партнерів. Кожна компанія проходить аналіз за показниками, що характеризують попит послуги або товару серед клієнтів та споживачів. В реєстр може бути включено лише 3% діючих підприємств галузі. Результати проведеної аналітики публікуються на відкритому порталі з правом комерційного використання…

Команда аналітичного центру вітає Вас з цією подією та виражає подяку колективу компанії за добросовісне виконання обов’язків перед клієнтами, відмінну якість послуг, створення робочих місць і внесок у розвиток галузі!


З повагою, Генеральний директор
​​​​​​​Майсак В.Г.

Проверить в реестре можно по ссылке


закрыть

закрыть

Задайте ваш вопрос и мы вам ответим