Фейс-контроль уперше з’явився у клубах Москви у середині дев’яностих. Введення фейс-контролю мало відсіяти небажану публіку… Пізніше це нововведення набуло повсюдного поширення і стало звичайною практикою елітних клубів.

У нашому суспільстві поняття «свобода» досі підміняється поняттям «вседозволеність» і така свідомість часто призводить до того, що люди зовсім перестають контролювати себе та свою поведінку. До чого така ситуація призводить до клубів, докладно пояснювати не варто. Відпочинок зіпсують п’яні розбирання, бійки, вкрадені сумки або мобільний телефон. Не варто забувати і про продавців невідомого. Звести такі відсотки до мінімуму на практиці можна лише одним способом – відсівати небажаних відвідувачів ще на вході.

Фейс-контроль при вході здається Вам надмірно суворим? Можливо. Але моя строгість захищає вас, що прийшли відпочити і розслабитися. Прискіпливість фейс-контролю компенсує вашу ослаблену увагу. Він насамперед захищає та охороняє Вас, а потім уже інтереси клубу.

На що здатна компанія, що підгуляла, Ви напевно знаєте самі … Якщо ж фейс не пустив Вас в клуб, придивіться до себе, часто така строгість викликана якою-небудь причиною. Ваша поведінка видалася не зовсім адекватною. Відмова у доступі викликана Вашим одягом? Причини можуть бути різними, але більшість з них можна легко виправити. Ніколи не лайтеся з фейсом: він виконує свою роботу – складну.

Закликаю всіх, «безпечників» закладів, створити інформаційну базу на персон «нон-грата» (англ.) – торговців, крадунів та бешкетників не для надання до органів…

Вдалого проходження фейс-контролю, гарного настрою та безпечного відпочинку.

Савченко Володимир Іванович



x

    x

      Поставте ваше запитання і ми вам відповімо